تلفن:88960215

Blog

Your Blog description

مجموعه ای از 6 صومعه که در قرن چهاردهم ساخته شده و حالا میراث جهانی یونسکو شده است، از جمله فرصت های مهمی است که دیدن آن برای گردشگران، تجربه ای بسیار شیرین و منحصر به فرد است..

نمای کلی شهر نشان‌دهنده‌ی کلیسای Hallgrimskirkja است . جاذبه‌های طبیعی این شهر سالانه افراد زیادی را به خود جلب می‌کند. اما اما حومه شهر با شگفتی‌های زمین شناسی آن بیشتر در کانون توجه افراد قرار می‌گیردو این پایتخت کوچک بیشتر از یک استراحتگاه بین شهری خواهد بود .

نقاط دیدنی در آن بسیار زیاد است، بنابراین بهتر است مدت کافی در این شهر بمانید. میدان «سینتاگما» یکی از میدان های معروف دنیاست. بهتر است سومین روز خود را از این نقطه آغاز کنید؛ چنان که رویدادهای مهم یونان در این مکان رخ داده و جشن های بی شماری هم در این میدان برگزار می شود.

«دروازه ورود به جهان» برای هامبورگ اگرچه کمی جسورانه است، اما دومین شهر بزرگ آلمان و بزرگ ترین بندر اروپا، هیچ وقت یک شهر کم ادعا نبوده است؛ هامبورگ از قرون وسطی تاکنون در تجارت جهانی نقش آفرینی کرده و هنوز هم به عنوان یک شهر ثروتمند در اروپا شهرت دارد.

نمای کلی از برج قلعه نشان می‌دهد که یونسکو شهرستان قرون وسطی چسکی کروملوف را در4 آگوست سال 2008 محافظت کرده است . شهری را در جمهوری چک نام ببرید که توسط رودخانه‌ی ولدآوا تقسیم شده و با سایت‌های یونسکو متصل شده است؟ اگر شهر پراگ را حدس زده‌اید، جواب شما می تواند درست باشد .

Statistics

سیستم عامل
Linux s
پی اچ پی
5.6.32
MySQL
5.6.39
زمان
09:21
ذخیره ساز
غیر فعال
GZip
غیر فعال
کاربران
1
مطالب
120
نمایش تعداد مطالب
3620