تلفن:88960215

restaurant tourist holiday all day hotel trip travel family music view

 • آب های زیبای مدیترانه

  نقاط دیدنی در آن بسیار زیاد است، بنابراین بهتر است مدت کافی در این شهر بمانید. میدان «سینتاگما» یکی از میدان های معروف دنیاست. بهتر است سومین روز خود را از این نقطه آغاز کنید؛ چنان که رویدادهای مهم یونان در این مکان رخ داده و جشن های بی شماری هم در این میدان برگزار می شود.

 • بر فراز بهشت آسمانی

  مجموعه ای از 6 صومعه که در قرن چهاردهم ساخته شده و حالا میراث جهانی یونسکو شده است، از جمله فرصت های مهمی است که دیدن آن برای گردشگران، تجربه ای بسیار شیرین و منحصر به فرد است..

 • ریکیاویک، ایسلند

  نمای کلی شهر نشان‌دهنده‌ی کلیسای Hallgrimskirkja است . جاذبه‌های طبیعی این شهر سالانه افراد زیادی را به خود جلب می‌کند. اما اما حومه شهر با شگفتی‌های زمین شناسی آن بیشتر در کانون توجه افراد قرار می‌گیردو این پایتخت کوچک بیشتر از یک استراحتگاه بین شهری خواهد بود .

 • زیباترین جشنواره های جهان

  «دروازه ورود به جهان» برای هامبورگ اگرچه کمی جسورانه است، اما دومین شهر بزرگ آلمان و بزرگ ترین بندر اروپا، هیچ وقت یک شهر کم ادعا نبوده است؛ هامبورگ از قرون وسطی تاکنون در تجارت جهانی نقش آفرینی کرده و هنوز هم به عنوان یک شهر ثروتمند در اروپا شهرت دارد.

 • پرسه در زیباترین موزه ها

  تماشای دخمه های پرپیچ و خم زیرزمینی که صدها سال پیش با سنگ های تراشیده ساخته شده اند، امروز برای توریست ها بسیار جذاب است..

 • چسکی کروملوف، جمهوری چک

  نمای کلی از برج قلعه نشان می‌دهد که یونسکو شهرستان قرون وسطی چسکی کروملوف را در4 آگوست سال 2008 محافظت کرده است . شهری را در جمهوری چک نام ببرید که توسط رودخانه‌ی ولدآوا تقسیم شده و با سایت‌های یونسکو متصل شده است؟ اگر شهر پراگ را حدس زده‌اید، جواب شما می تواند درست باشد .

 • چشمه آبگرم گرند پریسماتیک

  بزرگترین چشمه آبگرم کشور آمریکا محسوب می شود که در پارک ملی یلواستون قرار دارد. برخی این چشمه را سومین چشمه آبگرم بزرگ جهان می دانند.